מדיניות החזרת מוצרים


1.אספקת המוצרים

אספקת המוצרים אשר מוזמנים ע"י הלקוח בהזמנה דרך האתר ישלחו ב"דואר שליחים". אין החברה אחראית לשיבושים אשר יגרמו באספקת המוצרים בעקבות פעילותה של רשות הדואר. יחד עם זאת במקרה של איחור יתאפשר ללקוח לבטל את העסקה ללא דמי ביטול.

אספקת המוצרים תהיה בכפוף ליכולתם של רשות הדואר או קבלני המשלוחים לספק את המוצרים ברחבי הארץ תחת מגבלות שונות כגון הגבלות ביטחוניות וכדומה. בכל מקרה שבו לא תהיה לחברה אפשרות לספק את המוצר ללקוח עקב העדר תשתית מתאימה תציע החברה ללקוח לאסוף את פרטי הזמנתו ממשרדיה בתל אביב. כל מקרה זה יהיה נתון להסכמתו של הלקוח , ובמידה ובחר הלקוח לסרב תהיה החברה רשאית לבטל אתההזמנה ולהחזיר ללקוח את כספו ללא גביית דמי ביטול .זמני אספקת הינם מפורטים בכל מוצר ומוצר. אספקת סחורה תסופק בכל יום בימות השבוע למעט ימי שישי ושבת, ערבי חגים ומועדים , ימי חגים ומועדים .בכל מקרה בו לא תוכל לספק החברה את המוצרים ללקוח תחת מגבלות הזמן הנתון , תודיע החברה ללקוח על כך ותינתן ללקוח האפשרות להמתין למוצר עד אספקתו ע"י החברה או לחלופין לבטל את ההזמנה ללא גביית דמי ביטול .

משלוחים מעבר לקו הירוק ומשלוחים לאילת ישלחו  בעלות נוספת של 55 ש"ח 


2. ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה עד 14 ימי עסקים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם.
בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה הלקוח יצטרך להחזיר את המוצר/ים למשרדנו בכתובת: אבולעפיה 25 תל אביב, כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.
בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול. כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר על חשבון החברה.
המוצר יוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית.
לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: טובין פסידין, מוצרים שניתנים לשכפול וההעתקה במקרה שהלקוח פתח את האריזה המקורית.
הודעה על הביטול תמסר דרך הטלפון בלבד.


3. זמני אספקה ומדיניות משלוחים

זמני אספקת ההזמנות הם בימים א’ – ה’ בין השעות 17:30-08:00.

זמני האספקה יהיו עד 72 שעות.

אם זמני האספקה יתארכו עקב סיבה כלשהי, אנו מתחייבים לעדכן אתכם בהקדם

במידה והאספקה לישובים חריגים ייתכן שיהיה עיכוב באספקה.4. החלפת מוצר פגום

החברה ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים .  האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, חלה על היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם.יחד עם זאת החברה תפנה את הלקוח למוקדי התמיכה של החברה או היצרן. יחד עם זאת החברה תנקוט בכל האמצעים כדי לפתור את הבעיות שהתעוררו באמצעות תיקון התקלה או אספקת מוצר חדש זהה  או לחילופין תאפשר לבטל עסקה ללא גביית דמי ביטולlogo בניית אתרים